Hair Pharma Prof. Dr. Lütfü Tat Sempozyumu

Türkiye’nin saç uzmanı Hair Pharma bilime destek vermeye devam ediyor. 2 Yılda bir düzenlenen Prof. Dr. A. Lütfü Tat sempozyumu 13-17 kasım 2013 tarihlerinde ankarada gerçekleşti. Sponsorları arasında firmamızda yer almış olup, binlerce dermatolog ve ünlü ismin katılımı ile coşkulu bir şekilde geçmiştir.

Hair Pharma saç hastalıkları tedavisine yönelik geliştirdiği ürünlerle yine dermatologların taktirini kazandı. %92 başarı oranına sahip Hairforte, Xpecia yanısıra şampuanda devrim niteliğindeki bir ürün olan ve içerisinde biotin ve saw palmetto bulunan sawpoo katılımcılardan tam not almıştır.

2013 Yılında çalışması tamamlanıp eczanelerde satışa sunulan seboreik dermatit probleminde en etkili ürünlerden birisi olan Dermo TTO losyon yine dermatologların ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Hair Pharma Fuar

Lütfü TAT Türkiye mizin yetiştirdiği güzide dermatologlardan ve yüzlerce dermatolgun hocasıdır.Her iki yılda bir adına sempozyum düzenlenir ve bu sempozyumlar Türkiye nin dermatoloji konusundaki en büyük sempozyumlarıdır.

Geçen iki yıldaki tüm yeniliklerin tartışıldığı bu sempozyumda Hair Pharma saç dökülmesi, saçlı deri ve diğer saç sorunlarının tedavisiyle ilgili geliştirdiği ürünlerle dermatologların ilgi odağı olmuştur.

Hair Pharma olarak kongre sponsorları arasında olmaktan onur duyduk.