Hair Pharma Saç Bonesi

Saç bonesi yapılarına göre çeşitleri vardır ve bir çok amaçla kullanılmaktadır.

Kağır ve kumaş boneler;

Mikrofiber boneler;

Kumaş yapısındadır daha çok kurutma amaçlı yani havlu yerine kullanılır ayrıca saçı toplayıp çevresel toz ve pislikten korumak için de kullanılabilir.

Latex boneler;

Kafayı sıkıca kavrar.Havuza girilirken kullanılır, saçların havuz suyuna karışmasını engelleme amaçlanmaktadır.

Poliüretan boneler;

Hair Pharma boneleri bu tiptedir.Saça uygulanan ilaç, boya, kına, maske, bitkisel karışımlar gibi ürünlerin kısa sürede buharlaşıp etkisinin azalmasına engel olmak için kullanılır. Sıvı kısmı daha geç buharlaşan ürün saça daha uzun süre ve daha iyi nüfuz eder bu şekilde kullanılacak tedavi ürününden daha iyi cevap almayı sağlar. Hair Pharma saç bonesi yağlı egzama (seboreik dermatit) tedavisinde kullanılan dermoTTO Losyon’la birlikte verildiği gibi ayrı paket olarak ta satılmaktadır.

Poliüretan bone ilacın etkinliğini artırmak yanı sıra hava geçirmez özelliği sayesinde istenmeyen kokusu olan ürünler sebebiyle odaya koku yayılmasına, renkli ürünlerin koltuk veya yastık kılıfını kirletmesini engeller.

Her banyoda saçını yıkamak istemeyen kişiler sadece bedenini yıkayıp çıkabilmektedir banyo sırasında saçların ıslanmasını engellemek boneyle kapatılması ıslanmayı engeller ve kurutma için zaman kaybını önlemiş olur. Her biri yıpranıncaya kadar tekrar tekrar kullanılabilir.

Bone her kutuda 10 adet olacak şekilde satışa sunulmuştur. Hem kısa saçta hem uzun saçta rahatlıkla kullanılabilecek ölçülerde üretilmiştir.

Saç Bonesi Satış;

Tek satış yeri Hair Pharma resmi satış sitesidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.